You are currently viewing Jubileusz 50-lecia małżeństw w Cieszanowie

Jubileusz 50-lecia małżeństw w Cieszanowie

Przepiękna uroczystość odbyła się w piątek 11 października w Cieszanowie. Kilkanaście par przeżywało uroczysty jubileusz 50-lecia małżeństw.

Miałem przyjemność oficjalnie fotografować tę doniosłą chwilę. Uroczystość rozpoczęła się Mszą w kościele parafialnym. Dalszy jej ciąg przebiegał już w cieszanowskiej synagodze. Pełni ona obecnie funkcję Domu Dziennego Pobytu Seniorów.  Tam pojawili się Jubilaci ich rodziny, oraz władze samorządowe. 

50 wspólnie przeżytych lat to nie lada wyczyn. Dlatego tak ważną chwilę w życiu należy odpowiednio docenić. Już od kilku lat w Cieszanowie praktykowane jest wspólne przeżywanie złotych godów.

Jubilatom życzenia oraz pamiątkowe dyplomy i ordery w imieniu Prezydenta RP wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Cieszanów Zdzisław Zadworny.

Spotkanie uatrakcyjnił występ artystyczny Seniorów z DDP w Cieszanowie a także Zespół Nad Brusienką i montaż przygotowany przez MBP w Cieszanowie. 

Zaproszenie mnie na tak doniosłą imprezę jak jubileusz 50-lecia małżeństw w roli fotografa traktuję jako zaszczyt. Mam też nadzieję na dalszą współpracę. Zapraszam do obejrzenia krótkiej fotorelacji z uroczystości. 

Zdjęcia z jubileuszu dostępne są dla Jubilatów i ich rodzin w Urzędzie Miasta i Gminy Cieszanów. 

Na FB MBP Cieszanów jest również filmik z ich montażu artystycznego.