You are currently viewing CRF 2019 za nami! Cieszanów Rock Festiwal gra już 10 lat

CRF 2019 za nami! Cieszanów Rock Festiwal gra już 10 lat

CRF 2019 za nami. Cieszanów Rock Festiwal, który trwał od 15 do 17 sierpnia, obchodził w tym roku swoje dziesięciolecie. No i powiem Wam, że mam się czym pochwalić. Zrobiłem masę fantastycznych zdjęć. 

Lista zespołów CRF 2019 była imponująca. Na głównej scenie zagrały: Samaya, Koniec Świata, Łydka Grubasa, Kat&Roman Kostrzewski, KSU, Lao Che, Acid Drinkers, Klaustrofobia, Exact Division, Armia, Dezerter, Luxtorpeda, Pidżama Porno Dubioza Kolektiv i Vader. 

Na scenie alternatywnej grały: Skampararas, Woda Ski Bla, Siq, Czarny Ziutek z Killerami, Inkwizycja, Hańba!, Cyrk Deriglasoff, El Dupa Unkaziked, Free Trip, Koniec Listopada, Dream Atlas, Ankh, Arek Jakubik Solo, The Freuders, Stonage Full Of Sun, Sekcja, Snowblind, Whisky Baron.

W sobotę oficjalnie i hucznie świętowano dekadę Festiwalu. Był tort i podziękowania dla zaangażowanych w tworzenie CRF i przyjaciół. Szczególną niespodzianką była wizyta Jurka Owsiaka. Przybył on do Cieszanowa, żeby wręczyć Złotego Bączka za 2018 rok gwieździe wieczoru – Dubiozie Kolektiv. Po wizycie Jurek bardzo ciepło wypowiedział się o Festiwalu w swoim wpisie na FB.

Pozwolę sobie na osobistą refleksję. Pojawiła się ona, kiedy zobaczyłem po powrocie do domu swoje selfie z Żoną i Jurkiem Owsiakiem. Życie zaskakuje! Wiem, że brzmi to banalnie, ale gdyby dwa lata temu, ktoś powiedział mi, że będę dziś w takim momencie życia to bym nie uwierzył. Ba rok temu nie wierzyłem, że będę potrafił przyjść na Cieszanów Rock Festiwal i cieszyć się, że tu jestem. Wreszcie robię to co kocham, jest to mój sposób na życie, jestem z cudowną kobietą i jestem szczęśliwy. Morał z tego taki, że jeśli nie jest się szczęśliwym, to trzeba to zmienić 🙂 

We wpisie kilka zdjęć z Cieszanów Rock Festiwal 2019. Materiału mam duuuużo i na pewno powstanie z tego osobna galeria. 

Złoty Bączek wręczony!Cieszanów Rock Festiwal był super okazją, aby wręczyć kapeli Dubioza kolektiv Złotego Bączka za...

Opublikowany przez Jurek Owsiak Niedziela, 18 sierpnia 2019